Hier vind u een lijst van Agapornis Personatus kwekers..

Deze lijst bestaat uit kwekers die vogels kweken op een verantwoorde manier, dus geen bastaarden of iets dergelijks.
U kunt ervan uit gaan dat u hier een gezonde, geringde agapornis kunt kopen om mee te kweken of tam te maken.
Zo niet, hoor ik dit graag van u

En kwekers onder u, als u ook vermeld wilt worden in deze lijst, geen probleem een mailtje.

kweker kweeknr kleuren telefoonnr e-mail adres woonplaats site
Simon de Boer 6GYF NBvV verschillende kleuren   personata1@hetnet.nl Kollumerzwaag, Friesland nee
Johan Koster
2-2-2009
4MKS NBvV Groen 06-21424477 johan@kostervogels.nl Tzum, Friesland ja
Johannes Koster
2-2-2009
W007 NBvV Groen en Bont 0517-452668 johan@kostervogels.nl Tzum, Friesland ja
Romke Veldman
 
3RZS NBvV

Groen

06-41589553 Romkevel@hotmail.com Easterwierrum, Friesland ja
Denny Hogerman
14-8-2011
3RPE NBvV Bont  06-21213840 dphogerman@home.nl Stedum,Groningen nee
Martin Oosterhof
14-4-2012
6SAT NBvV Blauw serie Bont en in Violet Groen Bont 06-42079690 martin_oosterhof@msn.com Groningen, Groningen nee
M. G. Van Dijk
12-3-2013
4skh NBvV verschillende kleuren 06-11457424 info@dwergpapegaaikopen.nl Zoutkamp, Groningen ja
J. van Esch
19-03-2014
TB72 NBvV wildkleur 0594-614323 j.v.esch@kpnmail.nl Grootegast, Groningen nee
Ben Heijnen 7KNM  NBvV 97437 PS 1271 BVA Groen     heij1622@planet.nl Veenoord, Drenthe nee
Gerrit Varwijk 5DWR NBvV Groen 0592-343657 gvarwijk@hetnet.nl Assen, Drenthe ja
Marcel Klomp 2RJJ NBvV Blauw D Violet 06-14041547 klomp354@hotmail.com Ruinen, Drenthe nee
André ter Mull
15-5-2011
5SBG NBvV verschillende kleuren   info@hobbykweker-agaporniden.nl

Lelystad, Flevoland

ja
Theo Kruys
15-6-2009
9PJZ NBvV
Groen
0316- 785049 kruys@tiscali.nl Zevenaar,  Gelderland nee
Vuurman 3554 AB H030 NBvV verschillende kleuren 06-20320142
na 16.00 uur
vuur3@live.nl Arnhem, Gelderland nee
Edwin ten Tije
30-11-2011
1RMX NBvV wildkleur   edwintentije@hotmail.com Ruurlo, Gelderland
 
nee
Jan van Oene
19-01-2104
2STS NBvV wildkleur, Blauw, Blauw D Violet en Blauw DD   06-50210164 Janversace@hotmail.com Wezep, Gelderland nee
Rienk Mijnheer
FY65 NBvV
255 BVA
100% wildkleur 0384-773084 amicus@home.nl Hasselt, Overijssel ja
Bennie Ramaker
25-9-2012
9BEA NBvV wildkleur,blauw,d blauw en violet 0572-392853 bennieramaker@hotmail.com Heino, Overijssel nee
Mart van der Blonk 3MHT NBvV Groen Blauw D Violet, Blauw en Blauw D   mjlvdblonk@quicknet.nl Enkhuizen, Noord Holland nee
C.A.Verwijs
10-11-2009
EL62 NBvV wildkleur 0227-602128 keesenebrina@quicknet.nl Wieringerwerf, Noord Holland nee
JHCM van Luyt
6-01-'10
0JCP NBvV wildkleur 0162-423382 06-14663540 Hans@vanluyt.nl
info@vanluyt.nl
Oosterhout Noord Brabant ja
Sam Gibbs
10-10-2009
2500 BVA

Wildkleur en dominant bont 

06-48590579 sam@agapornis-personatus.com Waalre.Noord Branbant ja
Frank Snellen 1395 AB verschillende kleuren 0495-524444 06-42146394 Snellen@live.nl Weert, Limburg nee
Guus Zager 8MRV NBvV
2644 BVA
verschillende kleuren 06-42056868 g.zager@ziggo.nl Heerlen, Limburg nee

Veronique Baadjou
24-4-2011

2540 BVA
VB274 Euro parrot
groen en blauw 06-10278120 v.baadjou@gmail.com Sittard, Limburg nee
Pascal Gaakeer 3NXL NBvV wildkleur   pascal.gaakeer@gmail.com Nieuwdorp, Zeeland ja

Buitenlandse Kwekers

Patrick Van de Voorde BL060 bondsnr. Groen en Bont 09/253.99.15 t_mobile_fan@msn.com Wondelgem (Bij Gent in Belgie) nee
Carine en Marnix Berghman 
25-3-2009
2019 BVA Groen   onzeparkieten@base.be Koekelare Belgie ja

De Craene Davy

BVA 2578

 Zuivere Wildkleur, Groen split vogels, Groen ino, Blauw, Blauw DD, Blauw split vogels, witte zwartoog

0476/59.98.08 

 

nathalie.cuylle@telenet.be

9340 Lede – Oost-Vlaanderen – België

nee
Ruben & Benny De Beule 2814 BVA Wildkleur, Blauw D Violet 0486/36.38.77 benny.debeule@telenet.be Uitbergen, Oost - Vlaanderen België ja
             
Maris Christian
25-7-2012
206 LPC 2368 BVA diverse kleuren   xentobie@hotmail.com Paal/Beringen belgie nee
             
             
BOF   KONINKLIJKE  BELGISCHE  ORNITHOLOGISCHE  FEDERATIE       www.kbof.be    
PF   PARKIETEN FEDERATIE       www.parkietenfederatie.be    
             

 

 

Buitenlandse Kwekers